| Inocenta510 a întrebat:

Am o problema. Pometii se maturizeaza cu inaintarea in varsta? Adica devin mai proeminenti? Ce exercitii faciale sau un sfat, un ajutor, ceva? Am partea care ar trebui sa fie in zona pometilor, tocmai prin zona buzelor. Help!

2 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu-i nimic, fiecare are o structura diferita.
Esti mai grasuta?

| Inocenta510 explică:

Ma suparati goraznic. Ce IQ trebuie sa ai ca sa raspunzi la o amarata de intrebare? Nu incepeti cu consolarile ca mai rau faceti. Daca am spus, am spus, raspundeti daca puteti, daca nu, nu. Punct.