| rclau14 a întrebat:

Am o rochita albastra din catifea. Ce culori imi reomandati la pantofi? Ce parerea aveti de pantofii corai?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Daca vrei sa atragi atentia da, constrastul albastru rosu e unu destul de puternic sau poti lua pantofi de "culoare"sa ii zic asa cu toate ca e non culoare pantofi negri

4 răspunsuri:
| NoNameToday a răspuns:

Poti incerca pantofi nude cu platforma din piele:*

| newudropszzz a răspuns:

Niste pantofi argintibig grin}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantofi d-aia mari, in forma de cap de catel cu urechile blegi si limba scoasa happy

| Zaid a răspuns:

Si eu tot albastra am.eu mi-am luat pantofi cu imprimeu zebra :-ss