| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Am o rochita:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0&tx=23&ty=63
Numai ca a mea este pe verde si are fundita neagra
Cu ce credeti ca merge mai bine?
Cu o pereche de botine negre sau cu o pereche de pantofi tot negrii?
Pa-pa:*

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai...sunt mii de feluri de botine si la fel si in privinta pantofilor eu daca as fi in locul tau as purta otinele dar daca ar fi sa te sfatuiesc ce sa porti tu la rochia aia ar fi pantofii;-)

13 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea ar merge cel mai bine o pereche de pantofi negri, pentru ca rochita
este destul de eleganta pentru botine.
βëyθηςë

| TwixulDrept a răspuns:

Dupa parerea mea aceasta rochita merge mai bine cu niste pantofi negrii sau, cand e mai cald cu platforme. mi se pare cam prea elegantutza pentru botine. dar daca gasesti unele mai elegante cred ca ar merge big grin

| Carla_2571 a răspuns:

Cu ambele, daca vrei sa fi mai 'domnisoara" incearca pantofii cu toc, daca vrei sa fi mai comoda botinele, dar totusi eu as alege pantofisi daca alegi botinele pune-ti si o bratara de picior vei fi mai speciala. sper ca te-am ajutat!

| Denisa a răspuns:

Pantofi:*

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Cu o pereche de pantofi negri dupa parerea meawinking

| ConstiintaTa a răspuns:

Scz pentru raspunsul de mai devremehee hee e faina rochia si sper sa o porti cum iti place tiehappy cred ca ar fi indicat cu pantofi dar nu stiu parca m-as gandi ca ar sta mai bien cu niste botine...nici eu nu stiu ce sa aleg lol da si tu 2 imagini cu niste botine pantofi macar un pic asemanatori ca sa vedem si iti spun eu cum smugsmugsmug:ok?

| bea3x a răspuns:

Oau, draguta rochita! Nu stiu cum arata incaltamintea ta, dar ti-as recomanda pantofii. La urma urmei, ceea ce fac eu e sa ma uit in oglinda care imi stau mai bine. Daca amandoi imi stau bine, ma gandesc "daca trebuie sa dansez in ei toata noaptea, care sunt mai confortabili?". Cu siguranta asta te va ajuta sa gasesti raspunsul. In orice caz, daca trebuia sa-i porti mai mult timp, mergi pe varianta mai confortabila. Ce conteaza e sa te simti in largul tau, atunci vei putea sa fii mai vesela si vei atrage atentia intregului public. Oricum, cu rochita aia vei avea succes oricum. Machiaza-te cu putin verde, si daca ai si accesorii verzi, vei fi cu siguranta sub lumina reflectoarelor happy

| Xonia a răspuns:

Cu pantofi negriihappy

| Adela50 a răspuns:

Pantofi sau cizmulite gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:291&tx=82&ty=43&biw=1280&bih=806.
Botinele iti taie din picior.

| Deniisze a răspuns:

Pantofi negri cu platforma :-x
Stas; x
Si niste dresuri negre sau culoarea pielii smug

| Deddu a răspuns:

Botinelove strucklove struckfaina rochialove strucksper ca te-am ajutat:p

| AnneMarriie a răspuns:

Pantofi happy

| Alexandra_1164 a răspuns:

Pantofi

Poate ceva cu verde sau negri

sh cu o qentutza ar fi ok( geanta simpla)