| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Am o rochita scurta, alba cu niste floricele si ma gandeam daca pot sa imi iau o gentuta rosie dar nu stiu daca se potriveste. Oare merge?

Răspuns Câştigător
| RimePeHartie a răspuns:

Depinde ce culoare sunt floricelele... daca sunt culori deschise (galben, roz, verde deschis, turcoaz etc) nu prea merge... daca sunt negre mai merge cu gentuta rosie dar sa ai si pantofi asortati

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Ce coloare sunt floricelele? Daca floricele sunt intr-o singura culoare atunci merge geanta rosie si pantofi rosi. Daca sunt in mai multe colori merge o geanta alba cu pantofi albi.

| ioana_6413 a răspuns:

Dacă floricelele sunt cu roşu, merge. Dacă nu, nu ştiu nu cred. big grin

| BubbleGumyy a răspuns:

Sigur! cu alb si negru marge orice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. daaaaaa rosu cu alb merge super bine... succes la cumpararea posetei happy

| ☼Kitty☼ a răspuns:

Depinde ce culoare sunt floricelele merge daca sunt negre sau rosikiss

| Zana_2054 a răspuns:

Depinde de culoarea floricelelor!