| 1Q a întrebat:

Am o spaca si un tricou negre amandoua si unice insa din pacate s-au decolorat, ce as putea sa fac ca sa isi recapeta negrul?

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai cum, decat revopsite.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

-E noua intrebarea?
-Nu, e spalata cu Perwoll.

Daca "detergentul minune" nu merge incearca cu altceva. Si daca "altceva-ul" nu merge ia-ti alta bluza ca sapca nu prea conteaza tongue.

| Georgemy2 a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci, dor nu vrei sa le dai cu vopsea?

| BlackChocolate1 a răspuns:

Ai putea folosi "Perwoll Black"!

| precious30 a răspuns:

Perwoll Black Magic! big grin

| Marynel_Manolache_S._1999 a răspuns:

Nu vei putea recapata culoarea hainelor dupa ce sau decolorat, din pacate de multe ori se intampla asta.Sunt anumite detergente de haine in care sunt folositoare pentru diferite haine.
Un mic sfat.Cand pui hainele la uscat punele pe dos pentru ca de cele mai multe ori hainele se decoloreaza la soare, dar depinde si de calitatea tricourilor sau a altor haine.
Iti recomand sa ai grija de fiecare lucru pe care il cumperi.
Nu mai poti face nimic daca tricoul si sapca sau decolorat.
Sper sa-ti fie de folos!