| SmileAgain a întrebat:

Am ochi verzi impreunat cu albastru, fata rotunda, sunt inalta [ chiar destul de inalta laughing ]. Cam ce culoare de par mi s-ar potrivi? puppy dog eyes P.S Nu, nu vreau sa ma vopsesc, dar cand va veni timpul sa stiu ce mi-ar sta bine. :*

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sincer,daca nu vrei sa te vopsesti,nu inteleg de ce te astepti sa o faci pe viitor.Cel mai bine e sa fi naturala,asa cum te-a lasat mama natura,nu sa-ti pui tot felul de chimicale prin par,pe fata,sa ai un aspect care de fapt nu este al tau,nu te reprezinta.Din trasaturile pe care le-ai enumerat, imi pot da seama ca esti foarte frumoasa, si cu siguranta iti sta mult mai bine cu culoarea ta naturala[a parului] decat vopsita. Daca te vopsesti, parul o sa inceapa sa iti cada, va trebui sa iti innoiesti vopseaua mereu... ceea ce mie nu mi se pare bine.Mai bine ramai naturala.Pa-pa!happy

6 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Vopseaua de par o alegi in functie de nuanta tenului pe care nu ai precizat'o.

| MihaiGe a răspuns:

Ti-ar sta bine blonda. Parerea mea.
Baftă!

| ilcmty a răspuns:

Buna!
Mie intotdeauna mi-au placut fetele cu o ochii verzi cu albastru cu ai tu, blode sau satene happy.Si cred ca ti-ar sta bine. Dupa cum te-ai descris esti frumoasa :*
Sper ca te-am ajutat.

| Bittersweett a răspuns:

Daca nu vrei sa te vopsesti, nu vad de ce te framanti de acum. Plus ca nu conteaza doar ochii si forma fetei. Conteaza si culoarea tenului si tunsoare. Aspecte care o sa se schimbe in timp.

| Razorsharp a răspuns:

Nu te vopsi.

| giulia224 a răspuns:

Probabil roscat insa eu zic sa nu te vopsesti o sa iti arzi parul, iar mai tarziu o sa iti para rau dar daca nu vrei ceva permanent vei putea incerca cu nuantator