| Denisa_3303 a întrebat:

Am ochii negri si parul lung si brunet.Cum mi-ar sta vopsita rosu?(nu un rosu prea aprins in orice caz)

14 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Ti'ar sta bine. Cunosc o fata care care a avut la fel si s-a vopsit tot roscat si ii statea bine. Noroc.

| Ramonaaaa a răspuns:

Acest lucru depinde si de culoarea pielii, de personalitate si de hainele pe care le ai in garderoba.In principiu, cred ca ti-ar sta ok daca ar fi un roscat pamantiu, cu nuante de maro de genul http://farduri.info/......l_roscate.
Poate sa iti stea bine si culoarea asta,insa,ti-am zis depinde de culoarea tenului,forma fetei,etc.
Parerea mea este ca asta este un rosu superb, indraznet, care te scoate intotdeauna din anonimat :x.
http://www.femei-moderne.ro/......t,705.html

| Shiver a răspuns:

De obicei alb scoate in evidenta negru si negru in evidenta albul
eu cred ca iti sta bine si bruneta
dar la ochii negri ma gandesc la un blond cam asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
bafta sper sa arati exceptional

| DinaraStakhovska a răspuns:

Cred ca ti-ar venii bine dar eu zic sa intri ep Kudika la coaforul virtual si sa incerci aceasta culoare :X

| Tsunade99 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine.

| Maiky a răspuns:

Zooper sexy fundawinking?

| DraGfirE a răspuns:

Naspa nu te fa.ramai asa cum esti. funda?

| DoamnaGărgă a răspuns:

Ti-ar sta binee :*

| Allyx3 a răspuns:

Cred ca ti'ar sta bine happy

| Mirela14 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine...macar incearcawinking

| Any25 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea ti-ar sta bine pentru ca ai ochii negri si in plus ai si parul lung. Rosul merge tot timpul cu negru. Si eu vreau sa ma fac roscata numai ca am ochii capri si parul tot lung. Sper ca te-am ajutat!

| maya_3073 a răspuns:

O sa iti stea bine

| Denisa_3303 explică:

Hey multumesc tuturor:* Am facut deja pasul asta si se pare ca a iesit super :X imi place la nebunie :X