| Irina_1678 a întrebat:

Am parul aspru, ce as putea face sa ii confer putina stralucire?

5 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Crema pentru stralucire Hegron http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=184

| RXN a răspuns:

Foloseste balsam de par pentru par uscat, fa-ti o masca o data sau de ori pe saptamana si nu mai fa abuz de placa si uscator, lasa-l sa se usuce natural.Incearca sa-ti acoperi parul cu o palarie sau ceva cand stai mult timp la soare pentru ca ti-l ve-i usca mai tare, iar daca mergi la mare sau la piscina nu folosi produse de styling pentru ca acestea in contact cu sarea sau clorul iti distrul parul. Sper ca ti-am fost de folos.>big grin

| TwixulDrept a răspuns:

Pai sai putea folosi dupa ce te-ai spalat la cam un balsam de stralucire se gasesc in supermarketuri. big grin

| T30D0RA a răspuns:

Balsam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca regeneratoare pentru par, alternativ cu balsam hidratant, eu folosesc Satinique de la Amway.