| Angel99Anjelique a întrebat:

Am parul blond si ochii albastri su merg la salon.Cum sa imi fac suvite? Eu as vrea extensi roz si naturale albastre pe parul meu blond.Sar potrivi?

Răspuns Câştigător
| onikangel a răspuns:

Daca tie iti place... Uita-te:cauta pe google poze cu dakota rose si kiki kanniba si uitate daca iti place.kiss

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Si albastre si roze? De ce nu-ti pui toate culorile pentru a arata ca un papagal? laughing Alege doar o culoare, prea multe dau prost. happy

| Seline a răspuns:

Ca sa eviti un curcubeu, ramai doar la cele rozhappy.
S-ar potrivi.

| mariaw a răspuns:

Sigur ca dabatting eyelashes. Drumul de succes si sigur spre diva pitzipoancelor...succes, avem nevoie de cat mai multe in tara

| andreea7520 a răspuns:

Eu zic sa ramai blonda, vei arata penibil cu toate culorile prin capbatting eyelashes

| scumpikkk a răspuns:

Eu mi-am facut suvite blonde deasupra si pe dedesubt jos la coada negru (am fost si eu satena, si am ochii albastrii), vine super big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa renunti la cele roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai blonda fara suvite