| anutza_4867 a întrebat:

Am parul cret vreau sa i fac ceva e pana mai jos de umeri un pic si m am plictisit de el asa vreau ceva nou idee sa ma tund cumva sa mi fac parul cumva idei big grin plz fundita big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti tunzi doua suvite din fata mai scurt (cam pana la barbie) iar restul parului in scari dar cea mai mare diferenta de lungime sa fie intre cele din fata si restul parului care sa nu fie asa de mult in scari. Si eu sunt creata si stiu ca e cam dificil sa-ti gasesti o tunsoare. De fapt ai doua alegeri pentru par lung : drept sau in scari. Insa drept mi se pare mai banal, iar cu suvitele din fata scurte se vede char f. frumos!

1 răspuns: