| IoanaEvelina a întrebat:

Am parul foarte lung si ondulat. Mereu mi-l impletesc intr-o coada sau imi fac coc. Nu stiu ce impletituri as putea sa-mi fac, deoarece nu vreau sa ma tund si nu-mi place sa stau cu el liber, pe spate... Ma puteti ajutacrying?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tyana a răspuns:

Si al meu e la fel.si totusi am optat pentru tuns. O tunsoare draguta, moderna insa nu foarte scurt.Imi da senzatia ca e inca lung si il poti purta si liber.Pentru ce sa il tii lung daca tu mereu umbli cu el impletit, in coada sau coc? Sa vezi cat de bine o sa te simti daca ai o tunsoare moderna si ti-l poti aranja usor! Incearca...parul creste la loc si nu ai nimic de pierdut. Dar mergi la cineva cu experienta in domeniu sa nu te trezesti cu el mai scurt decat ai vrea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tundel dar nu tot ci doar umptic si prindetil intr-o coada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea si eu am parul cret si lung dar eu m-am tuns putin si acum regret dar eu zic mai bine il impletesty sau il intynzi