| anonim_4396 a întrebat:

Am parul foarte umflat si des sad si nu imi place sa-l port desfacut ca arat urat, il port doar prins. As vrea sa-l port si desfacut in mai multe locuri in afara de acasa dar vreau sa-mi stea putin mai intins, nu asa de umflat. De intins cu placa mi l-am intis si asa imi sta super dar nu pot sa mi-l intind in fiecare saptamana ca mi-l ard sad Dati-mi niste remedii ca sa pot purta parul desfacut!

6 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

Poti sa te dai cu spuma de par (dar nu mereu ) ca sa ti-l asezi putin, sau poti sa iti filezi parul la frizer, n-o sa iti mai stea umflat

| Loly a răspuns:

Ti-l poti fila putin sau foloseste spuma de par sa ti-l aranjezi putin. Spui ca iti sta bine cu parul intins cu placa? De ce nu te faci permanent drept.Costa cam 30 de lei si parul iti sta drept in jur de 3 luni fara sa fii nevoita sa-l indrepti in fiecare zi. Bafta. :*

| danadana28 a răspuns:

O tunsoare potrivita. O coafeza buna va sti sa ti-l fileze astfel incat parul tau sa nu mai para atat de des decat acolo unde ii trebuie volum.

| alexalexa2000 a răspuns:

Pei filează-l. Dacă e, tunde-l.

| Sashavalentine a răspuns:

Exista placi cu protectie si nu iti mai arzi parul big grin

| DeeDeea a răspuns:

Si eu am problema asta straight faceE super naspa, cu volumul asta am cumparat un produs de la "Balea" Din Dm [mega image], si cand dau cu el, dintr-o data parul meu se face dpert, este super bun rpodusul imediat isi face efectul happy