| Darkness1 a întrebat:

Am parul foarte uscat...as vrea sa fie mai plin de viata. Ce sampon ma sfatuiti sa folosesc?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde ce folosești acum, unele chiar usucă părul. În primul rând dacă e ars ar trebui să-ți tunzi vârfurile. Eu zic să încerci o mască cu ulei de măsline și ulei de ricin. În legătură cu șamponul Gerovital e ok. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| BombonicaXD a răspuns:

Iti recomand Nivea Diamond Gloss, Head & Shoulders Ocean Energy sau L'Oreal Paris Elseve 5... (nu mai stiu cum se numeste, cel care rezolva cele 5 probleme ale parului uscat happy )Cam astea sunt cele mai bune pentru tipul tau de par.Succes!

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Icearca mai multe.Trebuieun sampon care sa ti se potriveasca nu iti poate nimeni recomanda un sampon deoarece tipurile de par sunt diferite si de exemplu de la unele samponuri care nu ti se potrivesc poti face matreata

| CreierSupersonic a răspuns:

Unul pentru volum

| Alecsa34 a răspuns:

In cazul meu a functionat Nivea Diamond Gloss. Incearca sa-ti schimbi samponul mai des.winking

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Alecsa34):

Poate vrei sa zici sa NU isi schimbe samponul prea des.