| DiannaDi a întrebat:

Am parul mai lung de mijlocul spatelui insa nu stiu ce forma sa-i mai dau. tot in scari l-am avut. cum pot sa-l mai tai pastrandu-i lungimea, bineinteles. funda; x

Răspuns Câştigător
| yulia_3998 a răspuns:

Deci ai putea sa iti tunzi o parte pana la ceafa iar in rest sa iti lasi lungimea care o ai si sa iti tapezi partea de sus.Nu stiu daca mai inteles, dar uite o imagine la ceva in genu' ma refeream. Daca esti tu cea din poza ai un par superb:X.

http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/tisdale1au3109.jpg

Aper ca ti-am dat ceva ideii. funda?:D

3 răspunsuri:
| anaisu a răspuns:

Poti sa ti-l tunzi in stil v o sa fie putin mai scurt dar meritawinking

| AlLy_4922 a răspuns:

Cred ca ai putea incerca filat(dar nu cred ca ar fi foarte deosebit)...
Daca tu esti in acea poza cred ca ti-ar sta o tunsoare in stil emo dar nu cu inclinati spre punk... fara suvite si daca nu-l tapezi nu o sa te arate asa agresiva cum este stilul emo.
Sau daca vrei sa iti pastrezi lungimea asa cum este ai putea sa iti lasi breton sau daca il ai deja poti sa ii schimbi stilul bretonulu...

Sper ca te-am ajutathappy