| EllyCA a întrebat:

Am parul pana la cot, ar trebuie sa mi-l tund?

29 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

NUUUUUUUUUUU sa nu facii prostia sa-l tunzi, asa am facut si eu il aveam pana la fund si acum nu stiu cum sa fac sa-mi creasca mai repede la loc.

| Aiicha a răspuns:

Daca parul tau nu mai are forma, iar varfurile sunt spicuite ar trebui sa ti-l tunzi dar mult.Va arata mult mai frumos asa.
Daca nu ai nici o problema cu el nu ti-l tunde.
winking

| ZEU93 a răspuns:

Daca ai grija de el si arata bine nu e nevoie sa-l tunzi tongue

| Liviu a răspuns:

Eh Nu o face
Eu unul asa te-as sfatuitongue
Si eu m-am tuns putin si mi-a parut rausad

| qtheodora a răspuns:

Nu trebuie sa sa-ti tunzi putin varfurile ca sa creasca mai lung sau daca tu il ti mai mult pe spate tudel pentru. ca se unge mai repede cand e lung...pararea meabatting eyelashes
acum cum vrei tu.
Succes!

| qtheodora a răspuns:

Scz trebuie*

| dublud a răspuns:

Nu, daca iti sta bine. Nu iti cunosc stilul dar eu l-as mai tunde un pic.

| Wonderland a răspuns:

Depinde de cat de sanatos este. Daca este ars este recomandat sa te tunzi. Daca nu, eu iti sugerez sa nu faci o greseala pe care sa ajungi s-o regreti mai tarziu.

| Fury a răspuns:

Daca iti place foarte mult. lasa-l asa
Daca nu te poti decide sau esti impartiala, ar trebui macar sa ii tai varfurile pentru ca e mai sanatos pentru. par, dupa te mai poti hotarai
Daca nu iti place, du-te la un stilist si intreaba-l ce coafura ti-ar avataja forma fetei si iti recomanda el ceva.

| PinkDea a răspuns:

Nu, nu cred ca ar trebui

Răspuns utilizator avertizat
| iloveunicorns a răspuns:

Daca iti place, indreapta-l, sau daca nu fal in scari happy sa il tunzi nu cred, mai lasa-l sa creasca putin si cand vezi ca e mai mare sa il tunzihappymai economisim nu? E criza blushing

| WinterSoldier a răspuns:

Putin varfurile.Dar in rest nu este nevoie, pentru ca ar fi pacat sa ti-l tunzi.Si eu l-am avut la fel si m-am tuns...Mi-a parut forte rau ca m-am tuns.Deci nu ti-l tunde.

| Pinxiee a răspuns:

Doar daca ai varfurile despicate, vrei sa-ti schimbi tunsoarea sau nu vrei sa-ti lasi parul lung.

Si eu il am pana la coate si vreau sa imi las parul lung pentru ca nu l`am avut niciodata mai lung de coate :-P.

>:d

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Taree:X:X...te rog nu ti'l tunde. fetele cu parul lung sunt super sexy!
poate doar varfurile daca ai vrea sa aiba mai mult volum dar in principiu sa il ai tot lung:X:X

| Simiina8 a răspuns:

Eventual sa til indrepti

| Simiina8 a răspuns:

Eventual sa til scurteI un pic

| EllyCA explică:

Mersi pentru raspunsuri!

| bestgirl1 a răspuns:

Oricat de lung ai avea parut, trebuie sa il tunzi pentru al regenera.Incearca sa il tunzi de doua sau de trei ori pe an.

| smile14 a răspuns:

Nu in nicun caz draguta mea.O sa iti para rau.Baietii sint dotati cu par scurt iar fetele cu par lung.Doar ghindestete kit timp iti ia sa il cresti sa ai grija de el sa il porti curat.Sa il tunzi e foarte usor si te vei tunde cind vei vrea si asta dureaza doar kiteva minute.Dar sa il cresti iti trebuie mult timp. Funda?

| BestGirl_2450 a răspuns:

Eu as zice sa nu-l tunzi deoarece nu e exagerat de lung.(eu il am cam la fel de lung):X.chiar daca e mai greu de intretinut dar e frumos sa vezi o fata cu parul lung si bine ingrijit decat una cu parul scrut.Bine acum depinde de varsta si de personalitatea fiecaruia.eu parca as vrea sa ma tund dar nu am s-o fac pentru ca dupa aia mi-ar parea rau.

Deci mai bine nu te tunde, dar na tu faci cum vrei.:X Te pup

Funda?

| ilinca29ilinca29 a răspuns:

Nu nu trebuie

| Cortex a răspuns:

Parerea mea da, dar cum consideri

| CoolSaku a răspuns:

Daca iti sta bine cu el lung, nu.

| SergiuM a răspuns:

Depinde cum iti sta!
daca iti sta bine si prietenii il apreciaza mai lasa-l. daca nu taie-l.

| TheBestLife a răspuns:

Daca vrei tu! happy

| LarisaTH a răspuns:

Nu

| Angell2 a răspuns:

Daca se paste si este despicat trebuie sa il iei doar de la varfuri nu fa o prostie. Parull este cel mai scump accesoriu al femeii:*
FUNDA?batting eyelashes

| FrateleProstea a răspuns:

Daca ai parul' pan' la cot... poate risti sa-l pierzi de tot laughing