| maria_7538 a întrebat:

Am parul putin ondulat.nu e nici drept, nici ondulat. Ce pot sa fac sa-l mentin drept? Astept metode naturale.

Răspuns Câştigător
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* incearca acest sampon a mers pentru mama mea care avea parul ondulat care nu se indrepta bine nici cu placa(si am o placa buna)Schwarzkopf Gliss Asia Straight http://www.eva.ro/......23675.html bafta :*:*

2 răspunsuri:
| Gionell a răspuns:

Am auzit ca sunt niste metode costisitoare intr`adevar dar iti ramane parul drept permanent..., ceva cosmetica nu stiu sigurstraight face

| Piikaa a răspuns:

Da si eu il am ca tine nici drept nici ondulat ondhulat il am ondulat dar nu foarte si al meu este mare ...pai si poti sa te duci la coafor si sa iti faci parul drept permanent chiar daca te speli pe cap ti se face la loc drept si mi se pare ca tine 1 luna maxim 2 si ca sa stii pretul consta in cat de lung sau scurt ai parulwinkingSper ca ti-am fost de ajutor Da-i funda?big grin