| Anonima_4798 a întrebat:

Am parul saten inchis, cam pana la jumatatea spatelui, 40 cm, si este ondulat.Cum ar trebui sa-l aranjez, sa-l coafez?

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu l`as lasa asa:d
sau daca vrei intinde`l drooling
Eu il am mai lung decat tine[cam 60-70 de cm] si il las mereu desprins[natural este cu bucle, dar il mai si intindbig grin]
Sau incearca sa te intinzi si fa`ti o coada de cal:X[vine mai bine cu parul intinsbig grin]
Sau doua coditse, o coada intr-o parte[impletita sau cum vrei]
Simplitatea va fi mereu la moda!

| andreea_8673 a răspuns:

Prinde`l in coada
big grin
cel mai bine!:*

| Anonima_4798 explică:

Da, m-am dat cu placa, dar vreau ceva mai simplu, nu stiu cum sa zic, natural.