| emi_8585 a întrebat:

Am parul saten inchis si vreau sa ma vopsesc blonda.credeti ca ar trebui vopsite si sprancenele? blondul evidentiaza mai mult ca brunetul cearcanele?

2 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Exista fond de ten, concelear etc pentru cearcane. eu zic ca nu le-ar evidentia mai mult ca brunetul pentru ca negru langa un ten deschis evidentiaza mai mult imperfectiunile decat o nuanta de blond. acum depinde si ce fel de blond vrei sa te faci.

| Andreea19Alina a răspuns:

Cam da deoarece si eu sunt blonda,cu ochi albastrii, si am sprancene blonde blonde, nici nu se cunosc iar fata mea este foarte deschisa la culoare si parca nu as fi doarmit3