| anonim_4396 a întrebat:

Am parul saten si tenul foarte deschis si vreau sa ma vopsesc bruneta. Credeti ca mi-ar sta bine sau as parea prea palida?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai arăta mult, mult prea palidă.
Păstrează-ţi naturaleţea, nu te vopsi!

| allynNa20 a răspuns:

Daca ai si ochii albastri sau verzi, cred ca ti-ar sta bine. Daca nu ai si vrei neparat sa te vopsesti, aplica un fond de ten putin mai inchis pe fata si pe gat.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Daca ai ochii verzi ti-ar sta foarte bine sa fii roscata. love struck Dar nu neaparat trebuie sa ai ochii verzi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-t roscata, sa vezi arunci fun

| XfashionX a răspuns:

Nu,ti-ar sta ff bine daca ai mai applica si un fond de ten.winkingstiu o fata care este ca tine.

| blackberryth a răspuns:

Ai arata putin cam palida, dar daca tot vrei sa te vopsesti ai putea sa te faci un roscat aprins sau un violet^__^

| WannaMore a răspuns:

Cel mai sexy la o fata e contrastul. Daca te vopsesti bruneta, mai bine iti dai cu autobronzant cu extract de morcovi de la Nivea, am incercat si eu si e foarte eficient... Daca ai ochii verzi/albastri e si mai bine, baietii considera bruneta&bronzata&ochi deschisi=combinatia perfecta :* mult succes

| putsa a răspuns:

Mai bine nu, lasa-ti culoarea parului tauwinking.Pt ca dp vopsire parul se arde si cade am patit-o;-j.