| D33a Smiles a întrebat:

Am parul tuns bob si breton foarte scurt, asimetric. E oribil. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Mie imi place la nebunie tunsoarea bob numa ca fara breton...asteapta macar o luna sa creasca un pic bretonul si prinde-l intr-o clamita in varful capului.si poti sa il tunzi in scari, apoi cand creste te tunzi cum rei iarasi... sper sa nu mai faci o greseala :* bye

10 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Pai nu poti face altceva decat sa astepti sa creasca. Asta e singura solutie, dar pana atunci poti sa iti pui mese sau ceva peruci dar cred ca mesele ar fi cele mai potrivite

| Xonia a răspuns:

Poi astepti sa iti creasca, iar dupa te tunzi cum iti place
Inainte sa te tunzi trebuia sa intrebi unde te-ai tuns daca ti-ar sta bine cu tipul acela de tunsoare

| Boo a răspuns:

Sa`l lasi sa creasca...

| georgiana_5779 a răspuns:

Dami poza ta, si sigur iti dau o solutie.id:the_princess_of_the_dark

| oana.. a răspuns:

Sa il lasi sa creasca si apoi sa'l tunzi cum vrei.

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Cred ca cea mai buna idee ar fi sa iti dai bretonul peste cap cu agrafe sau cu o cordeluta. Daca vrei, poti intreba in saloanele de frumusete daca au ceva care stimuleaza cresterea parului.Am auzit de asemenea produse si, crede-ma, stiu prin ce treci.Nu mi-am tuns bretonul prea scurt, dar de Revelion mi-am tuns parul mai scurt decat as fi vrut.Eu una l-am lasat pana la urma sa creasca natural si acum e cam pana la sfarsitul gurii.Stiu ca mai am mult timp de asteptat, dar parul meu a inceput sa stea bine.Deci, fii curajoasa, gaseste o cale, ca pana la urma va creste si, iti spun din experienta, intr-o buna zi chiar vei rade de ce a fost in capul tau cand te-ai tuns. Sper ca am putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id meu si vedem ce se poate face : anonim_kid_dyd
Cred ca se poate face ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca ai putea sa prinzi bretonu cu o clama sa il dai cu spuma si dupa cu fixativ eu asa ii faceam cand nu avea nici 4 cm rolling on the floor, stiu ca e un dezastru dar o sa creasca, stiu prin ce treciwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa ti-l prinzi cumva astfel incat sa nu se observe asa de tare tunsoarea

| haircut a răspuns:

Freza bob cu breton foarte scurt este pretențioasă. Pe internet sunt suficiente site-uri cu freze virtuale, pentru toate tipologiile de fete. Data viitoare încearcă asta. Pana atunci poți lăsă bretonul sa crească, iar restul parului îl poți tunde treptat.