| SickkSus a întrebat:

Am pe fata un fel de zgrabunte [ cosulete mici albe], si nu pot scapa de ele.Am auzit ca, cu acul medicinal ar merge sa le sparg.Desi am problema asta nu am gasit nimic inca. Sper sa ma puteti ajuta.[Nu este de la pubertate va garantez eu][Daca functioneaza FUNDITA]big grin :*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Se pare că ceeace ai tu sunt boboţe mici de grasime. Poţi să le scoţi şi aşa cum ai zis tu, dar nu se stie cat de igienic se va desfăsura procedura şi te poţi infecta. Mai simplu, te duci la o cosmeticiană care le va scoate pe toate cu instrumente sterilizate. Sper!