| Кисса a întrebat:

Am petrecere de anul nou ce coafura sa-mi fac simpla si frumoasa par pina la umeri

Răspuns Câştigător
| vikisim333 a răspuns:

Desigur fa-ti bucle

4 răspunsuri:
| dodo222 a răspuns:

Bucle

| Morticia13 a răspuns:

Poti sa impletesti in spic pe lateral incepand din partea stanga pana in partea cealalta a cefei ( e simpla si la moda )

| tpustefy a răspuns:

Impletiturile sunt la moda anul acesta incearca ceva de pe net si daca tie nu itit iese roaga o prietena sa incerce :*

| Dragutza20 a răspuns:

Iti poti ondula parul si daca ai breton sa iei o suvita si sa o impletesti,sa iti faci o coada si din ea sa incepi sa faci codite,sa-ti ondulezi parul,la varfuri sau tot, spic de grau, spic de grau de la dreapta la stanga, sa-ti faci bucle cu bigudiuri, ori sa-ti indrepti parul.Consider ca, daca tot este anul nou sa incepi anul cu o coafura noua.