| Upz0r3 a întrebat:

Am pielea cam alba si mereu ma inrosesc repede si ma ard la soare, bine nici nu m-am dat cu nimic sa nu se mai intample asta...cum sa ma innegresc?

5 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Pai poti folosi o crema de protectie cu factor uv, daca vrei sa te bronzezi la soare
poti sa te bronzezi la solar sau poti folosi autobronzant dar nu ti-l recomand atata timp cat soarele e sus pe cerwinking
bafta

| Upz0r3 explică (pentru Smile94):

Care e diferenta dintre autobronzant si crema de protectie? De la autobronzant te arzi sau ce? Explica te rog daca doresti big grin

| Annutsa a răspuns:

Buna!
Inainte de a sta la soare, foloseste o crema de protectie, sau un spray, asta daca vrei bronz natural. Daca nu, du-te la un salon, sau cumpara-ti un autobronzant.

| barbieroz a răspuns:

Si eu sunt extrem de alba..eu folosesc emulsie pentru plaja chiar daca stau si prin curte in pantaloni scurti si top. Ca si eu ma ard rau daca nu imi dau cu nimic..sincer nu stiu cum sa te inegresti e cam greu la pielea alba, eu ma innegresc doar la maresad

| TheOne98 a răspuns:

Pai du-te la un salon ceva, si o sa-ti rezolvi problema!winking Bafta!batting eyelashes