| xFaith a întrebat:

Am primit cadou o rochie de vara. faza e ca are decolteul in V.
Iar sanii mei sunt cam mici. Sfat?

Răspuns Câştigător
| RobEarth a răspuns:

Sfat? Lasa prejudecatile deoparte si daca iti place si te simti comfortabil cu ea poart-o. Daca chiar nu stii ce sa faci si crezi ca nu o poti purta, iar cel/cea ce ti-a facut cadoul nu e deranjat de asta, fa-o cadou la randul tau happy.

5 răspunsuri:
| DWDT a răspuns:

Nu trebuie sa ai tu grija de ce crede lumea despre sanii tai. poti sa iti iei un sutien cu push-up sau burete mai mare. dar nu are rost sa te iei dupa lume. funda?

| RenzoRomano a răspuns:

Baga-ti sosete in sutien!

| Dalidah a răspuns:

Sutien cu push-up. Face minuni!happy

| MyDiana a răspuns:

Cauta niste sutienuri push-up si poati sa pui Servetel subb si ti le ridika si o sa creada ca sunt sanii tai!

| simplythebest123 a răspuns:

Pune-ti o esarfa..cum iti place tie si iti va face minuni! try it! happy