| anonim_4396 a întrebat:

Am primit cadou un body de la jlidon se numeste body Olimpia. As vrea sa va uitai pe net la el si sa-mi spuneti cele care va pricepeti cu ce as putea sa'l port? Imi place la nebunie ar nu stiu cu ce sa-l port :d. Astept mesaj. Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns primeste funda!:*

6 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

Daca vrei sa poti chestia aia, care este conceputa pentru preludiu, afara eu zic sa iei neaparat ceva pe deasupra, un sacou de piele ar fi perfect. COmbinatia care mie imi place cel mai mult ar fi un sacou de piele rosu cu pantaloni negri si pantofi negru cu rosu cu toc inalt.

| Cosmiinna a răspuns:

Păi sunt mai multe modeluri de body olimpia dra oricum îl poţi purta cu pantaloni scurţi care au talie susă sau ceva fustiţă pe corp ar arăta demenţial big grin

| katrynna a răspuns (pentru Cosmiinna):

Uite asta e body-ul :d

| katrynna a răspuns:

Acesta este body-ul din avatar

| pufoseniaaa a răspuns:

Hmmmthinking ce zici de diste blugi conici super mulati si niste pantofi cu platforma si toc smug?