| xFaith a întrebat:

Am primit in dar o pereche de balerini. problema e ca au nr 36 iar eu port 37 si ma strang putin.
Imi spuneti si mie ce sa le fac ca sa ii pot purta? Nu as vrea sa ii arunc sau sa ii dau altcuiva ca sunt chiar draguti.

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Aplica putina crema de maini acolo unde te strang de fiecare data cand vrei sa-i incalti.Crede-ma chiar merge.

7 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Nu ar fi indicat sa ii porti daca nu sunt buni
dar daca ti asa mult sa ii porti singura solutie ar fi sa ii suporti la inceput ca dupa se ma lasa [ de obicei ]

| cata416 a răspuns:

Taieti degetele laughing.ce ai vrea sa faci dor nu ii poti mari asta-i viata

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Mergi mult cu ei :d

| Elenna219 a răspuns:

Daca inca mai au eticheta sau ceva ai putea sa te duci la magazinul respectiv sa-i dai la schimb pentru unii la fel dar cu un nr mai mare. Daca nu ai putea sa-i dai unei prietene mai apropiate big grin

| selena_1781 a răspuns:

Daca era din piele puteai sa bagi spirt in ei.Luai o bucata de vata mai mare o imbibai de spirt si puneai in varful balerinlor.lasai peste noapte si vei vedea ca se largesc cu 1 sau 2 numere...dar ti-am zis ca acest truc merge la cei din piele.

| Madelina a răspuns:

Bagai in spirt si apoi tii spelii si ti se largesc

| PinkPouff a răspuns:

Schimbailaughing