| Defalucy a întrebat:

Am purtat un timp cercei de argint, subtiri, iar acum cred ca s-a micsorat o gaura, si cand am incercat sa imi pun grosi, de aur, ma durea.

Daca port mult timp cercei de aur mai grosi, se largeste ca inainte? sad

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

NU vreau funda! Orice orificiu forţat, preia diametrul obiectului ce o forţează. Deci şi găurile din urechi se lărgesc. PS - aurul îţi stă mai bine ca argintul.

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Uite asa o sa ajungi daca pui cercei mai grosi:
http://bestfun.hu/wp-content/uploads/2012/10/Bear_Big_Ears.jpg

| Victoria18 a răspuns:

Da.

| mihaihai a răspuns:

Da,se largeste

| pandaa592 a răspuns:

Da
Funda? happy