| canarita a întrebat:

Am pus anunt in ziar ca fac masaj la domiciliul clientelor, anticelulitic, facial, pentru scalp etc cu uleiuri etc, etc. Voi preferati sa mergeti la salon si sa platiti dublu sau sa vina cineva acasa, sa beneficiati la jumatate si sedinta sa dureze mai mult?

11 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

De unde esti @canarita, si care e tariful per sedinta la tine? Eu as pre fera acasa, e mai placut la domiciliul meu.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

@eu-o-mare-enigma sunt din Bucuresti. Imi place masajul la nebunie. Nu conteaza de care e, masaj sa fie.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru blonda_suprema):

Cind vrei sa vin sa ti fac masaj, de relaxare si reflexoterapie la tălpi, vrei?

| canarita explică:

Eu imi fac automasaj si imi face si prietenul meu...rezultatele se vad pentru ca nu am celulita deloc desi nu tin regim, mananc dulciuri, port numai tocuri iar la sala merg de max 3 ori pe saptamana... pielea arata grozav dupa masaj, nu stiu ce masaj ati facut voi la saloane...pentru ca daca il faci cum trebuie se vede si dupa 5 sedinte...

| just4fun_8801 a răspuns:

Tot.eu.adicaea-zazu exact... sa nu mai vorbim ca masajul anticelulitic nu are rezultate sau are dar extrem extrem de mici

sincer eu prefer sa trec pe la un salon dupa antrenament pentru un masaj de relaxare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau masaj.cum facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masajul anticelulitic este destul de periculos, daca ai celulita cronica, probleme cu articulatiile.alergie la cafeina sau probleme de circulatie-unde este total interzis.asa ca trebuie sa te gandesti de doua ori inainte de a face acest lucru.masajul celulitic trebuie sa fie combinat cu sport si cu o mancare sanatoasa, altfel dai banii degeaba, luand in cont ca trebuie sa faci zeci de sedinte pentru a se putea vedea o schimbare.eu as prefera acasa, dar trebuie sa fiu sigura ca se respecta o igiena corespunzatoare, ca unguentele respective sunt omologate si ca persoana respectiva are o diploma si experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@blonda_suprema-si eu ma pricep la masaj. unde locuiesti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am facut masaj anticelulitic insa nu am scapat de aceasta problema. am insa o luna de cand folosesc colanti anticelulita si au inceput sa isi faca efectul. i-am gasit pe un forum, o fata vorbea despre ei. i-am comandat si eu si uite ca nu regret ca mi i-am comandat. Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. se pot purta si vara, eu nu am nici o treaba, nu ma deranjeaza, ca sunt mai subtiri. aici se gasesc: http://www.tehnica-medicala.ro/......oducts.php
mi i-am comandat online si mi-au fost adusi acasa prin curier rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PT " MAREA ENIGMA" sunt din Timisoara, asa ca astept sa-mi spui de unde esti, daca nu esti din timisoara, atunci o sa-ti trimit cateva trucui pentru intretinere corporala, sanatate si frumusete...pentru ca ai fost draguta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PT ZAZU auzi daraga mea, uleiurile naturale sunt omologate oricum pentru ca le cumperi din erboristerii...masajul nu face rau nimanui absolut... te asigur, iar pentru restul problemelor nu ai de ce sa ti faci griji ca e doar masaj, nu fertilizare in vitro