| ciresik80 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat:trebuie sa merg la o nunta si mi-am cumparat rochie rosie dar nu imi pot pune tocuri mai mari de 5 cm ca as fi mai inalta decata iubitul meu este in regula daca mi-as pune balerini avand in vedere ca rochia este eleganta, astept sfaturi

3 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Nu chiar nu ma gandesc ca nu are nimic sa fi mia inalta precum iubitul

| Lavinia218 a răspuns:

Nu cred ca s-ar vedea ok cu balerini.adica totusi este o rochie eleganta, sunt pantofi cu tocul scurt gen http://www.okazii.ro/......esti.html, cauta un model care se potriveste cu rochia ta sunt sigura k vei gasi ceva mai bun decat balerini! Succes!

| uca_1023 a răspuns:

Nu uita ca pantofii-balerinii sa fie ori crem, ori beige...nici de cum rosii sau negri(sau albi)