| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o dilema. Mi-am cumparat 2 extensii (suvite) cu clip. Dar nu stiu cum sa le prind in par. Nu sunt ca niste cleme sa se prinda, au doar un fel de pieptanas care daca incerc sa-l infig in par, cade. Stiti cumva cum le pot pune in par sau daca stiti vreun video de pe you tube care sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala se prinde ca o clema, mergi la cel mai apropiat coafor si uita-te cum se prind, eu stiu dar este greu de explicat si este altceva cand vezi.

3 răspunsuri:
| danaG a răspuns:

Pai ar trebui sa scrie pe ambalaj cum se folosesc, iar daca nu reusesti cel mai bine, poti intreba la un coafor. o rogi frumos pe o tipa(doamna) de acolo sa iti arate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am reusit sa le prind. Multumesc oricum pentru ajutor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era foarte usor de prins oricum muran gura