| ellakiss a întrebat:

Am si eu o intrb....cum fac sa imi creaca parul mai repede...sa nu nu imi mai cada?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TwEEty_9286 a răspuns:

Folosesti ulei de Ricin,il gasesti in fiecare farmacie posibila,ajuta la rezistenta si cresterea parului, pur si simplu il aplici pe par, stai o ora sau doua cu el, iar dupa te clatesti, si vei vedea rezultate.Have a nice day!

| ellakiss explică (pentru TwEEty_9286):

Mersi mult:*

| ellakiss explică (pentru TwEEty_9286):

Mai mult la radacini nu?

| Angelofdemon a răspuns:

Buna.
Pai cum a spus si TwEEty_9286. Uleiul de ricin este foarte bun. Dar dupa cateva luni vei vedea rezulate. ceva asa din prima nu exista. Si caderea parului poate fii din mai multe motive stres, sau cine stie de la ce. De la placa sau feon. incerca sa le eviti.
Daca ai problema grava cu caderea parului iti recompand sa mergi la un dermatolog, el este in masura sa iti spuna ce sa iei. Si incearca sa nu schimbii samponul azi cu unu maine cu altul.
Succces.