| DianusIoana a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cand te duci prima oara la salon la pensat iti alegi tu forma sprancenelor sau ti-o alege la salon?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De fiecare data când am fost la salon pentru a mă pensa, i-am spus doar că doresc o formă frumoasă și simetrică. Nu am ales modele (cred că nici nu au precum îți alegi o nuanță la par), ci cum să-mi sta mie bine și mereu am plecat mulțumită.

| andreeahtml a răspuns:

Poți să îi arăți fetei poze de pe net și ea să îți sugereze forma care te avantajează bine și cu care ești și tu de acord. În general nu te întreabă și pensează intr-un mod universal cele mai multe saloane, acum depinde.