| StancuAndreea1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare.ce este cool si ce nu este in cool in materie de moda?
urgent! acord funda

4 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

Pai sunt cool papioanele si gulerasele de genul :http://www.fanpop.com/......wall-photo

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Se poarte Vintage! Gulerase,butoni,ciorapi grosi sub sandale,camasi transparente,pantalonii evazati negri si simpli,platformele nude.

In acelasi timp,se poarta si tot ce tine de modern:
Pantalonii din piele,mulati,platforme inalte,veste,blorouri cu tinte, sacouri viu colorate, ochelarii de soare albi, accesoriile excentrice, genti viu colorate.Toate acestea asortate la un par perfect intins cu placa, sau de ce nu, facut bucle.

Nu mai sunt cool:
blugii conici sau cu tur, tricourile si maieourile stramte si colorate neon, tot ce tine de curlori neon sau broderii ori model floral.

Te pup!

| charleslouboutin a răspuns:

Pai hai sa-ti spun asa, PROSTIA, nu este cool happy. Asa ca renunta la ea.