| aDDa_4644 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce produse vi se par mai bune Avon sau Oriflame si aici ma refer la cosmetice(luciuri, fond de ten, pudra, etc) as vrea si niste nume de produse bune pe care voi le-ati folosit)dau FundOaCaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Shopiaalin a răspuns:

Oriflame!
in special fondul de ten Giordani Gold cu minerale de la oriflame este foarte foarte bun
luciurile, fardurile, cremele sunt foarte bune!

7 răspunsuri:
| aDDa_4644 explică:

Cu placere DedeutaDeea:X

| Honeybunny a răspuns:

Cum spune Corina, Oriflame FTW!

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

Pai depinde de exemplu mi-am loat un rimel de la Oriflame si imi facea genele groase si urat asa si mai si cadeau iar de la Avon iau mai des dar nu de la `colortrend pentru ca am loat o pura si un fond de ten si ma pata pe fata sper ca te-am ajutat bye:*:*

| Pebbles a răspuns:

Avon

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avon.

| DedeutaDeea a răspuns:

Avon.
:XFunditsabatting eyelashes

| DedeutaDeea a răspuns:

Ms pentru Fundita`x