| Ionelarebela a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot pune pe prima pg la hi5 poza mea?
adica la aspect pasii ii vreau

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Dai pe 'profilul meu"
pe urma dai pe "Modifica aspectul" si sus in dreapta scrie cu negru "Aspecte create de mine.Creeaza un aspect pentru profil" si dai pe Creeaza un aspect pentru profil. Prima data dai un nume pozei unde scrie "Nume"
Pagină globală
Fundal de pagină -dai pe Browse si cauti o poza. dupa, dai pe sagetile alea albastre sa vezi daca e buna poza.
La ataşare ti-e bifat "Defilare" adica atunci cand mergi pe pagina in jos poza e una sub alta, daca vrei sa fie numai una bifezi 'Fixat"
Dai salvare, pe urma examinare, iar dupa, iti apare sus intr. un chenar galben Return to skin Creation Form si dai pe Return :]

Bafta:*

2 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Pai intri p profilul tau d hi5 si vezi in stanga ''modifik aspect" si dai clik, iar dupa ai vezi sus in dreapta ca iti apare "creare aspect" si apesi acolo.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica aspect->creeaza un aspect pentru profil->Nume(scrii un nume oarecare pentru. ca nu iti apare)
1)Daca vrei pe toata pagina dai la Pagina Globala->Fundal de pagina pui poza ta->pozitie sus->atasare fixat->Repetare In->Salvare->si dai dupa click la aspecte create de mine si vezi.
2)Daca vrei pe mijloc Pagina Globala->Nume(oricare)->Fundal de pagina(poza)->Pozitie Mijloc->atasare fixat->Repetare In jos->Salvare->Aspecte create de mine si e acolo.

Sper ca te-am ajutat!:*