| biank98 a întrebat:

Am si eu o intrebare: eu am parul cret si des, se murdareste destul de repede si arata bine doar cand e curat, samponul pe care il folosesc este Dove, dar parca nu isi mai face efectul, il folosesc de foarte mult timp, ce sampon pot sa folosesc astfel incat sa nu fac matreata si sa fie echivalent cu Dove-ul? Multumesc anticipat :*:*

5 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

De ce nu incerci un sampon profesional? Stiu ca e mai scump dar daca iei gramaj mare, chiar merita iar mai apoi nu vei mai vrea sa schimbi cu altceva, e diferenta de la cer la pamant! Incearca wella profesional, este si antimatreata sau incearca gama vichy (e super buna dar cam scumpa). Eu de cand folosesc produse pro, nu as mai schimba nici in ruptul capului cu nimic altceva, parul iti va sta bine mai mult timp, are tinuta mai buna, plus daca iti cumperi la 1 litru jumate iti ajunge mult timp, cateva luni. Daca ai matreata si dupa dove, e clar ca nu-ti foloseste samponul DELOC. Doar tu poti gasi acel sampon care sa iti faca bine la par, acelasi sampon poate sa-mi fie mie bun iar tie sa-ti faca matreata. De aceea nu ti-am indicat ceva anume din gama profesionala dar iti spun, daca alegi pro nu vei regreta! (este si de la wella pro antimatreata) Impotriva matretii ai incercat sa iei si niste pastile de ulei de peste? Fac bine la par si piele!

| LostHappiness a răspuns:

Eu am incercat acum multi ani Satinique de la firma Amwai, am facut comanda. Si eu am parul cret si foarte des, si nu am deloc matreata. Sper ca te-am ajutat! Te pup kiss

| sweet_1526 a răspuns:

Eu folosesc clear si e ff bun
poti incerca/raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| AngelSpeed a răspuns:

Eu folosesc wash&go si am parul super :X exceptie dimineata cand ma trezesc I don't want to see e ft ft ft incapcit laughing