| ionela8822 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu parul, vreau sa mi-l vopsesc blond platinat, si sa-mi fac o suvita brunet sau roscat inchis ma ajuta si pe mine cineva cu niste idei, am parul de lungime medie, unde sa fie, cum sa fie suvita aia, sa fie mai multe sau doar una...va rog daca puteti sa ma ajutati happy va multumesc mult big grin

2 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Numai la un salon daca te duci pentru ca trebuie sa fii decolorata si acasa ai toate sansele sa ramai fara par.

| ionela8822 explică:

Nu ma refeream sa-mi fac acasa big grin... nu ma risc