| BubuBubulinaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare: lamaia chiar ajuta la albirea tenului? Sunt foarte curioasa pentru ca eu sunt bruneta, am ochii caprui si tenul destul de inchis la culoare ceea ce nu imi place de loc. Va rog mult sa imi raspundeti. In cazul in care ati incercat chiar se vad rezultatele? Sau mai bine zis : exista rezultate?

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Buna da chiar ajuta. Eu nu o foloseam pentru albirea tenului da pentru disparitia pistruilor.Chiar a functionat, daca o s-o folosesti des o poti dilua cu ulei de masline, astfel tenul nu se usuca asa repede si nu este riscul sa ai crapaturi pe fata a doua luna sau mai devreme.Nu-ti pierde speranta, chiar daca efectele nu sunt chiar rapide, e unicul produs in care poti avea incredere in acest caz.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai tenul închis, nu ai ce face.
Învață să te accepți așa cum ești, ești frumoasă.
Pa, pa.

| RacuciDiana a răspuns:

Salutari! Nu prea stiu despre lamaie... Scuze. Dar in schimb daca vrei o tonifiere a pielii poti folosi cu incredere potocala. Nu este un raspuns la intrebarea ta dar cred ca te-ar putea ajuta!
Papa! :X

| RacuciDiana a răspuns:

Salut nu sunt foarte sigura... Dar daca vrei o tonifiere de invidiat ai folosi cu incredere portocala. Papa!