| Ina17Floren a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de colectia 24k gold de la avon ( a fost in martie )
referitor la fardul de ploape. Cum se numeste nuata? Funda.^^

Răspuns Câştigător
| MoonShadowxB a răspuns:

Sunt doua quaduri in colectia 24k gold : Golden Splendour care seamana putin cu Pink Sands din colectia permanenta, insa are culori putin mai inchise si Gleam of Gold care are nuante de auriu si mov.
Apropo, colectia 24k gold e disponibila inca 2 sau 3 campanii.

3 răspunsuri:
| MoonShadowxB a răspuns:

M-am uitat eu acum. Apare colectia si in campania actuala si in urmatoarele 3. Daca vrei sa rasfoiesti brosurile urmatoare, cauta pe facebook Brosura Avon. Este o reprezentanta care posteaza brosurile inainte ca ele sa apara.

| georgiana1996 a răspuns:

Gleam of gold

| Ina17Floren explică:

In campania 6 am vazut ca nu este si nici in a 7-a straight face