| danieladani1234 a întrebat:

Am si eu o intrebare samponul de colorat parul este bun? adica afecteaza cu ceva parul? eu sunt satena si as vrea sa ma fac roscata dar nu definitiv ci as vrea sa incerc cu un sampon care coloreaza parul. voi ati folosit asa ceva? e bun? si inca ceva pentru fetele de 14-15 ani este bun adica nu strica parul` nu?

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Nu strica.colega`mea are 14 ani si s`a vopsit si dupa 4-5 saptamani i s`a dus culoarea...

1 răspuns:
| daηă a răspuns:

Deci eu am avut o sceneta si jucam o fata care avea parul roscat. Cum erau mai multe echipe care jucau aceeasi sceneta o colega care juca acelasi rol a cumparat un sampon de colorat parul (nu definitiv ) si nu i se mai ducea! avea parul rosu si parca mai slabit...am vrut si eu sa incerc, dar dupa cei s-a intamplat ei nu mai vreau. (totusi i s-a dus culoarea rosie pana la urma... dar a durat ceva)

Nu-ti recomand sa-l folosesti pentru ca tot contine vopsea si nu-i bun laughing

Succeswinking si sper ca te-am ajutat