| irina_8242 a întrebat:

Am si eu o problema in luna octombrie voi merge la o nunta insa din pacate nu stiu ce model sa imi cumpar nu am nici o idee. Voi fi domnisoara de onoare si fiind nunta unchiului meu voi schimba 3 tinute si nu stiu cu ce m-as putea imbraca dimineata cu ce seara si cu ce la biserica.Am 1 80 50 de kg satena cu suvite.Ma puteti ajuta cu cateva modele de rochite mai elegante

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Uite un link unde poti sa iti faci o idee vezi ca dedesubt la poza cea mare ai o sageata mica unde apesi si mergi la modelul urmator; http://www.gelinlik21.com/2010-nisanlik-modelleri/P4417.jpg.html