| Patrăţel a întrebat:

Am si eu o problema:-s dintr-o unghie lunga mi s-a rupt o parte, ca si cum as fii vrut sa o tai dar m-am oprit, si nu vreau sa tai toata unghia, si exista pobilitatea sa-i fac ceva sa se intareasca acolo la loc:-s?

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu,doar sa te duci undeva unde pune unghii false si sa iti aplice pi ea fibra de matase.in rest nu vad cum. funda?

| AddaElly a răspuns:

Nu ai cum nu iti fAce asa las.o natural d.ai cu pila nitel si las.o sg sa creasca 1 saptamana e d ajuns