| crysu318 a întrebat:

Am si eu o problema... vreau sa-mi cumpar o placa de intins parul si nu stiu ce sa aleg dintre rowenta si remington. Stiti care firma e mai buna, si ce as putea sa-mi iau ca sa nu imi arda parul?big grindaca aveti ma puteti ajuta si pe mine? dau funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Pfff...sincera sa fiu nu pot alege intre Rowenta si Remington, dupa parerea mea ambele firme sunt foarte bune, dar parca la rowenta era o data o reclama la televizor care iti arata ca puteai regla temperatura in functie de tipul de par pe care il ai, adica cum e firul de par, gros, subtire
Deci, ambele firme sunt bune, dar acum depinde si bugetul pe care il ai, pentru. ca sunt sigura ca Rowenta cu reglare de temperatura este destul de scumpa dar macar este de calitate
Sper ca te-am putut ajuta :*

6 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Rowenta:X Eu am un set cu ondulator, placa si mai multe accesorii! Este nemaipomenitalove struck Ti-o recomand din suflet! Ceao:*!

| HaHa_8983 a răspuns:

Eu am avut Rowenta si acum am Remington. Mie una imi place mai mult cea de la Remington. Imi tine mai mult timp parul drept.happy.

| coolgirl_1217 a răspuns:

Iti zic de acum ca rowenta este mai buna...am auzit ca se poate seta temperatura de incalzire pentru ca daca ai parul subtire si placa e incinsa atunci ti se va arde parul asa daca ai placa cu stare a temperaturii e mai bine sper ca team ajutata :*

| Simonyka a răspuns:

Rowenta din cate sht ar fi mai buna

| barbie_6483 a răspuns:

Rowenta e buna big grin
si eu am