| OMURITOARE a întrebat:

Am suvite decolorate in parul meu castaniu. Daca i au o vopsea apropiata de nunanta mea si ma vopsesc tot capul se va vedea o diferență?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Da se vor vedea, doar daca te vopsesti pe tot parul cu acea vopsea, vei avea precum suvite de saten deschise de la soare. Ar da frumos, ar da volum parului.
Daca iei fiecare suvita la rand si lasi sa actioneze mai intai vopseaua 15 minute si abia apoi iti aplici restul de vopsea pe intreaga suprafata a parului, atunci nu se va vedea nici o diferenta, desi asa este mai multa munca si trebuie ca sa le faci cu cineva in ajutor.

Eu am fost ombre in vara si pentru ca nu mi-a placut cum mi-a iesit am aplicat hena roscat morcoviu si la radacina si aproape jumatate de par este mai inchis si in partea dinspre varfuri mai deschis, desi nu ma deranjeaza absolut deloc.

| OMURITOARE explică (pentru MihaelaDart):

Mulțumesc mult, mi ai răspuns tuturor întrebărilor pe care le aveam❤️

| MihaelaDart a răspuns (pentru OMURITOARE):

Bărbații de unde sa știe, dacă era un hairstylist printre noi aș fi înțeles, dar nici unul din păcate nu e, mai ales după răspunsurile date. laughing

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu. Vopseaua va acoperi uniform tot parul. Vopseaua va trebui sa fie o vopsea buna si sa nu fie o nuanta mai deschisa decat cea actuala.

| udrescuf a răspuns:

Te poti vopsi dar acea vopsea sa fie la fel ca si culoarea parului tau.