| croix a întrebat:

Am tenul deschis, iar părul meu este şaten închis. Vreau să-mi vopsesc vârfurile într-o altă nuanţă şi aş dori câteva idei happy

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca varfurile roz.
O seara buna!

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Eu am optat pentru rosu avand tenul deschis si par saten...un roscat aprins de fapt. Nu am vrut blond ca sa nu ma faca si mai palida si pentru ca e un pic prea comun.

| camiitsu a răspuns:

Cred ca varfurile blonde ar fi perfecte, te.ar scoate ochii si tenul creol in evidenta!

| GumiFreeStyle a răspuns:

Ha! Esti alfel ca si mine big grin.
Pai in general Blondul ar merge cu satenul.Dar daca vreo culoare mai sclipi iti recomand rozul deoarece e foarte la moda acumwinking.

| angerdragut a răspuns:

Incearca roz e super asa o sa-mi fac eu! succes