| CityOfSatan a întrebat:

Am tenul deschis si ochi albastrii cu rosiata in obraji. Vreau sa ma vopsesc.Ce culoare m-ar avantaja? Mersii!

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un negru albatrui sau ciocolatiu inchis

| MyMindRules a răspuns:

Esti blonda, fa'te blonda ce naiba!laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Nu te vopsi brunet albastrui, negru abanos NICIODATA pentru ca vei parea Morticia Adams.Ar fi indicat sa-ti deschizi parul pana la blond, dar te-ar prinde bine si orice nuanta de roscat, in general roscatul merge numai la tenurile deschise.

| Niiiicu a răspuns:

Cred ca bruneta ai arata foarte bbinebig grin

| Solsagan a răspuns:

Roşcat. Roşcatul ăsta, mai precis :
http://i.imgur.com/f9tgowH.png

| Pikaciuuu a răspuns:

Cred ca un saten deschis ar merge frumos thinking

| aLex22andra a răspuns:

Blond deschis aramiu/auriu, roscat inchis/portocaliu, saten ciocolatiu.

| mariass a răspuns:

Daca ai tenul deschis, te-ar avantaja roscatul, cred ca ti-ar sta bine.

| PAmy99 a răspuns:

Negru ti-ar sta ce-lmai bine...cu tenul deschis si ochii albastrii... in plus iti scoate in evidenta ochii si te face un pic mai matura!
Funda?

| frumusica26 a răspuns:

Eu iti recomand un blond mijlociu asa la culoare. Cum a fost Bianca Dragusanu mai demult. Chiar te-ar avantaja. Fundita?

| justanotheruseroftpu a răspuns:

Bruneta! un negru spre bleumarin nu stiu cum sa iti explic, la lumina sa se vada un pic bleumarin

| IuliaIvan16 a răspuns:

Blond..Eu sunt exact ca tine si am fost satena. Acum m-am vopsit blonda si ma avantajeaza.

| Iuliia94 a răspuns:

De obicei fetelor cu tenul deschis si ochii albastri le sta bine cu un roscat aprins.:*