| Karmesytta a întrebat:

Am tenul uscat. Daca ma dau cu crema prima pana la a3a zi e totul ok, iar dupa incep sa imi apara cosuri sub pielestraight face...Ce crema sa folosesc? Sau cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă cremele, îţi fac mai mult rău decât bine.
Îţi recomand să foloseşti mai bine o mască pe bază de acid salicilic, sau dacă nu tinctura de propolis dă rezultate foarte bune, foloseşte săpunul cu sulf, usucă coşurile.
Te pup!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Schimba crema, foloseste crema hidratanta cu argila pentru ten uscat de la aslavital

| Mwha a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti faci o crema acasa. Uite reteta : 1. Paseaza o para si 50 de grame de iaurt natural pana obtii o pasta omogena. 2. Aplic-o pe fata pentru 15 min. apoi clateste cu apa calduta.; Am reteta dintr-o revista si la mine a functionat! Succes!

| woody03 a răspuns:

Fa-ti o crema de "smantana" cu 20-25 la suta grasime