| perceive a întrebat:

Am un ondulator de par de la Remington cu 3 parti ( bat, ondulare mica, ondulare mare ) si vrea ca maine sa imi ondulez parul dar cum sa fac sa imi tina o saptamana?

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Cu ondulatorul, iti garantez eu ca nu te tine o saptamana, orice ai da pe el. doar daca n-ai dormi.ma rog nici asa nu cred :)
Uite aici un clip care sigur te va ajuta. http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A le poti pune suvitele si pe un material textil.si te tin pana te speli pe cap:)
ies niste bucle superbe si de durata :) Exact asta am si eu in cap acum;)) Mi le-am pus putin mai devreme si astept pana maine dimineata sa vedem ce iese;))
Fundita?:X
Sarbatori fericite:*:*

Christine

8 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Pai...in primul rand sa nu te speli o saptamna.sa folosesti o ceara specialahappy
cele de la avon nu st bune. foloseste si fixativ de calitate care sa iti dea un luciu la par.happy

| MissD a răspuns:

Dar tu u te speli o saptamana la cap? mai ales ca vei fi nevoita sa te dai cu o tona de fixativ?

| YepIsSuspended a răspuns:

Foloseste fixativ

| Allegria a răspuns:

Nu prea ai cum.
dupa ce ti l-ai facut foarte bine foloseste o ceara de par si evida sa iti uzi parul ceva timp.
be happy :*

| Alexa_3478 a răspuns:

Pai.cu un fixativ

| manndarina a răspuns:

Fa'l de mai multe ori cu ondulatorul laughing
oricum...nu recomand ondulatorul sau placa...winking

| Ada_7086 a răspuns:

Daca taceai, filosoafa ramaneai! O saptamana nespalata pe cap? Cum rezisti? Si mai vrei si bucle. laughing

| ariana_2986 a răspuns:

Pai tu chiar nu iti dai seama ce vorbesti? adica...cum sa stai o saptamana nespalata pe cap cu fixativ? eu am mai multe ondulatoare, toate profesionale dar cu niciunul nu am reusit sa il incretesc si sa tina o saptamana.adica...nu prea se poate.