| alina_5456 a întrebat:

Am un ten foarte uscat si lipsit de culoare. ce creme sau masti mi-ati putea recomanda?

Răspuns Câştigător
| lumeamea a răspuns:

Uite o crema care hidrateaza foarte bine
si care face tenul foarte frumos si catifelat
este de galbenele
crede`ma e grozava
funda?love struck

4 răspunsuri:
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Stiu niste masti ff bune de la Avon. Dar le poti gasi si prin farmacii. E vorba despre mastile de la Planet Spa. Cele din pliculet.http://www.avon-shop.ro/......98_099.jpg Incearca-le si te vei convinge ca sunt bune!

| TaylorSwift a răspuns:

Crema -Nivea Cream- o sa faca minuni!

| kanajambe a răspuns:

Pai fa o infuzie cu ceai de tei. apoi freaca-ti tenul cu malai.Gasesti reteta pe net. dupa jumatate de ora fa o masca cu ou, miere si zeama de lamaiehappy