| iamaprincess a întrebat:

Am un vartej (unde ar trebui sa imi fie bretonul) si as vrea sa imi fac un breton intr-o parte, ceva de genul: http://one.xthost.info/pozeemo/frizuriemo/frizuri_emo_ha irstyles1.jpg. e posibil? adica ma refer sa nu necesite 2 h in fata oglinzii sa il aranjez

[fundita]

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

E foarte posibil, şi eu am unul... tot acolo. dar ca să îţi stea părul aşa, trebuie întins cu placa în prealabil, apoi tapat şi dat cu fixativ, cel puţin în zona bretonului. după ceva timp te obinuieşti şi nu îţi ia mai mult de 10 minute în faţa oglinzii... la început o să ţi se pară probabil plictisitor, dacă nu-ţi face plăcere să tot stai la oglindă.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Afla de pe acest site ce tip de breton ti se potriveste:

http://www.divahair.ro/......_avantaja!

| Alexa_8596 a răspuns:

Da. E posibil. O sa iti intre in ochi si o sa iti fie cald cu el.Si o sa trebuie sa il aranjezi sa nu fii ciufulita laughing

winkingEu iti zic sa nu faci.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce parte ai vartej? daca e in dreapta, e f bine, iti intindi pic cu placa, apoi ti-l tapezi pic, si apoi dai cu fixativ unde ai tapat, si acolo unde doresti...